Aktualności
Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej z Bankiem Spółdzielczym w Skoczowie
Data dodania:2019-03-06 .


1 marca br. w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyło się kolejne już Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej. Patronat honorowy nad całym przedsięwzięciem objęło Starostwo Powiatu Cieszyńskiego i Burmistrz Miasta Skoczowa, a Bank Spółdzielczy w Skoczowie był jednym ze sponsorów.

 

Forum jest doskonałym wydarzeniem do poznania najnowszych rozwiązań i narzędzi wykorzystywanych w podnoszeniu  produkcji rolnej. Podczas corocznych spotkań rolnicy mają okazję do wymiany doświadczeń oraz rozmów o problemach związanych z prowadzeniem trudnej działalności rolniczej.

 

W czasie Forum czynne były także stoiska informacyjne instytucji związanych z rolnictwem i obszarami wiejskimi. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Banku Spółdzielczego w Skoczowie, gdzie Pracownicy wraz z Panią Dyrektor Oddziału w Skoczowie, udzielali fachowych porad na temat kredytów i rachunków dla rolników. Warto na koniec podkreślić, iż Bank Spółdzielczy w Skoczowie, to instytucja dla której sprawy społeczeństwa lokalnego są bardzo ważnym elementem działalności. Dlatego każde tego typu przedsięwzięcie jest dla nas okazją do wsparcia naszej części społeczeństwa. 

 

Forum jest okazją do przekazania najważniejszych merytorycznych informacji i wyjaśnień, do dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Dlatego z wielką nadzieją czekamy na kolejne spotkanie już za rok.